پاسداران-دولت-بین دیباجی و اختیاریه-نبش کوچه معتمدی-عمارت دولت-پلاک ۱۶-واحد ۱۰۲

فیزیوتراپی قفسه سینه

علم پزشکی به قدری پیشرفت کرده که درمان دردهای مزمن تنفسی و ریوی با فیزیوتراپی انجام می‌شود. پزشکان بسیاری بر این باور هستند که هر چه فرد از جراحی و مصرف داروهای شیمیایی دوری کند، عمر بهتری خواهد داشت. با انجام فیزیوتراپی قفسه سینه، بسیاری از دردها مانند سرفه‌های شدید، اختلالات عصبی، سینه درد و غیره نیز درمان خواهد شد. بدون شک، فیزیوتراپی سینه باعث می‌شود تا در ریه‌ها عمل پاک‌سازی صورت گیرد،  همین امر آرامش را به فرد بیمار باز می‌گرداند.

فیزیوتراپی تن آسا

اما موضوع بسیار مهم، مراجعه به مرکز فیزیوتراپی است. مرکزی را باید انتخاب کرد که دارای پروانه تاسیس باشد. البته این پروانه تاسیس، همه ساله مورد تمدید باید قرار گیرد. افرادی که در مرکز فیزیوتراپی مشغول به کار هستند، باید متخصص و یا کارشناس فیزیوتراپ باشند تا درد را به درستی تشخیص و درمان صورت گیرد.

فیزیوتراپی تن آسا

علاوه بر آن که زمان فعالیت فیزیوتراپی به صورت یک‌سره و بدون وقفه زمانی باید انجام شود. برای  فیزیوتراپی قفسه سینه توصیه می‌شود، فیزیوتراپیست‌هایی را انتخاب کنید که با علم به روز کاملاً آشنا و  دارای سابقه کاری نیز هستند. مکانی که فیزیوتراپی در آن انجام می‌شود، از مساحت کافی باید بهره ببرد. ضمن آن‌که در این مراکز، جدیدترین تجهیزات و لوازم فیزیوتراپی باید وجود داشته باشد تا بیمار برای انجام برخی از امور به مرکز دیگری مراجعه نداشته باشد.

فیزیوتراپی تن آسا

در مرکز فیزیوتراپی مربوط به قفسه سینه، از ملحفه یک‌بار مصرف برای بیمار باید استفاده شود. همچنین پیشنهاد می‌شود تا بیمار لوازم شخصی خود را به همراه داشته باشد. به غیر از این موارد، نحوه برخورد کارکان و فیزیوتراپیست‌ها نیز نقش بسیار مهمی دارد. تمامی این نکات در مرکز فیزیوتراپی در منطقه پاسداران رعایت می شود.

با انجام فیزیوتراپی قفسه سینه، درد خیلی زودتر از تصور بیمار کاهش می‌یابد و به بستری و درمان‌های متفرقه نیازی نمی‌شود. به این مورد نیز باید اشاره کرد که ممکن است فیزیوتراپی قفسه سینه در چند جلسه اول با کمی درد همراه باشد که به مرور زمان درد مورد نظر بهبود خواهد یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *