پاسداران-دولت-بین دیباجی و اختیاریه-نبش کوچه معتمدی-عمارت دولت-پلاک ۱۶-واحد ۱۰۲

بهترین مرکز فیزیوتراپی در پاسداران و دولت (تن آسا)

فیزیوتراپی تن آسا مرکز فیزیوتراپی در پاسداران و دولت می باشد. این مرکز تحت نظر دکتر غزاله کلانتری می باشد.

این درمانگاه با داشتن کادری مجرب و دستگاه های بروز و پیشرفته بهترین فیزیوتراپی پاسداران و مرکز درمانی در سال های گذشته نیز معرفی شده است.

بهترین مرکز فیزیوتراپی در پاسداران کجاست؟

در پاسداران مراکز فیزیوتراپی زیادی وجود دارد، برای پیدا کردن بهترین مرکز فیزیوتراپی و فیزیوتراپی درمانگاه پاسداران یا فیزیوتراپیست خوب باید به چند نکته توجه کنید.

1- نزدیک محل زندگیتان باشد، تا به راحتی بتوانید رفت و آمد کنید.

2- تجهیزات کاملی داشته باشد.

3- دکتر فیزیوتراپ آن با تجربه باشد.

4- مجوزهای لازم را داشته باشد.

آدرس : پاسداران-دولت-بین دیباجی و اختیاریه-نبش کوچه معتمدی-عمارت دولت-پلاک ۱۶-واحد ۱۰۲

نقشه گوگل مپ تن آسا واقع در پاسداران منطقه دولت (کلاهدوز) واقع در منطقه ۳ تهران می‌باشد.

کلینیک فیزیوتراپی تن آسا یکی از بهترین مرکز فیزیوتراپی در شرق تهران

هم اکنون با شماره 26471993 – 021 تماس حاصل نمایید 

انتخاب مرکز فیزیوتراپی مناسب در دولت و پاسداران:

انتخاب مرکز فیزیوتراپی physiotherapy مناسب، برای بیماران دارای دردهای حرکتی و اختلالات مختلف، بسیار مهم است. برای انتخاب مرکز فیزیوتراپی مناسب، باید به برخی از نکات زیر توجه کرد:

برای انتخاب مرکز فیزیوتراپی مناسب، باید به تجهیزات و امکانات موجود در مرکز توجه کرد.

برای انتخاب مرکز فیزیوتراپی مناسب، باید به تخصص و تجربه متخصصین در زمینه فیزیوتراپی توجه شود.

برای انتخاب مرکز فیزیوتراپی مناسب، باید به برنامه درمانی ارائه شده در مرکز توجه کرد و مطمئن شد که برنامه درمانی، مناسب برای بیماران است.
فیزیوتراپی در پاسداران

فیزیوتراپی چیست؟

فيزيوتراپي يکي از حوزه های مهم علوم پزشکی و توان‌بخشی است که نقش موثری در ارتقای سطح سلامت جامعه دارد. همچنین فیزیوتراپی راهکاری موثر و بی عارضه است که در درمان بیماری‌ ها و اختلالات عصبی، ماهیچه‌ای و اسکلتی به کار می رود.

بهبود کیفیت زندگی و افزایش سطح سلامت عمومی مهم ترین تاثیر فیزیوتراپی بر نظام سلامت است.

مدالیته های درمانی مانند منوال تراپی ، سوزن خشک ، لیزر پرتوان ، شاک ویو تراپی و تمرین درمانی از مهم ترین مدالیته های مورد استفاده در این بخش درمانی هستند.

پیشگیری از بروز بیماری‌ ها، توان‌بخشی و بازتوانی ، درمان و افزایش سطح سلامت عمومی در جامعه از مهم ترین اهداف فیزیوتراپی است.

فیزیوتراپیست کیست؟

فیزیوتراپیست یک متخصص مراقبت های بهداشتی است که بر مدیریت و پیشگیری از درد، آسیب، ناتوانی و نقص تمرکز دارد. نقش فیزیوتراپیست متنوع است و به ندرت پیش می آید که هر دو روز یک کار یکسان انجام دهد.

اگر به دنبال یک فیزیوتراپیست در پاسدارن و یا فیزیوتراپی در دولت  با تجربه کاری و تجهیزات مدرن هستید، در سایت تن آسا آنلاین رزرو نوبت را انجام دهید.
فیزیوتراپیست ها در طول حرفه خود انواع افراد از جمله کودکان فلج مغزی، نوزادان نارس، زنان باردار، افرادی که تحت توانبخشی قرار می گیرند، ورزشکاران، فیزیوتراپی سالمندان برای تقویت عضلات و کسانی که به دنبال بیماری قلبی، سکته مغزی یا به کمک نیاز دارند، درمان می کنند.

فواید فیزیوتراپی

از مهمترین فواید می توان به بازگشت توانبخشی و حرکتی در بخش آسیب دیده اشاره کرد.

خدمات فیزیوتراپی تن آسا

فیزیوتراپی کامل افرادی و بیمارانی که مشکلات در تحرک مفاصل و استخوان های گردن دارند، یکی از خدماتی است که در فیزیوتراپی تن آسا به صورت تخصصی دنبال می شود تا به صورت کامل درمان شود.

فیزیوتراپی گردن در دولت پاسداران

کمر یکی از مهمترین بخش های بدن است که اگر برای آن مشکلی پیش بیاید، حرکت و در کل فعالیت تقریبا برای همه ما غیر ممکن می شود. یکی از خدمات تخصصی دیگر مرکز تن آسا فیزیوتراپی کمر درد می باشد که تا رفع مشکلات دیسک کمر و درد در کنار شما هستیم.

فیزیوتراپی کمر در پاسداران

شانه ها مفاصل متصل دست ها به بدن هستند و اگر برای آن ها مشکلی پیش بیاید، حرکت دادن دست ها برای ما سخت و طاقت فرسا می شود. فیزیوتراپی شانه ها در مرکز تن آسا تا زمان کامل بهبودی صورت می پذیرد.

فیزیوتراپی شانه در پاسداران

در صورت مشکل در مفصل آرنج دیگر امکان باز و بسته کردن دست برای ما امکان پذیر نیست بیمارانی که در این مورد به مشکل می خورند دیگر نمی توانند کارهای ساده را مانند برداشتن اشیا و یا حتی شانه کردن سر خودشان را به درستی انجام دهند. 

فیزیوتراپی آرنج

مفصل واقع در مچ دست به ما کمک می کند تا بتوانیم کارهای کوچک اما مهم را به درستی انجام دهیم مانند برداشتن شی و یا نوشتن یک متن و غیره در صورت مشکل انجام این کارها بسیار سخت می شود. مرکز تن آسا تا رفع کامل این مشکل با شما عزیزان همراه می شود.

فیزیوتراپی دست

شاید بسیار کم پیش بیاید که قفسه سینه مشکلات فیزیوتراپی داشته باشد. ولی با انجام فیزیوتراپی قفسه سینه، بسیاری از دردها مانند سرفه‌های شدید، اختلالات عصبی، سینه درد و غیره نیز درمان خواهد شد. 

فیزیوتراپی قفسه سینه

شاید شما و یا اطرافیانتان، به مشکل بی اختیاری ادرار، مدفوع و یا درد لگن دچار شده باشید. نگران نباشید با وجود این مشکلات، تنها راه درمان فیزیوتراپی لگن است. ما در تن آسا تا رفع کامل مشکلات لگن همراه شما هستیم.

فیزیوتراپی لگن

بزرگ‌ترین مفصل در قسمت زانو قرار گرفته است. در صورتی که از این مفاصل به خوبی نگهداری نکنیم، به درد زانو دچار خواهیم شد. درد زانو به قدری شدید است که بیمار را به فکر درمان‌های مختلفی می‌اندازد. ما در تن آسا تا رفع و بر طرف کردن این مشکل کنار شما هستیم.

فیزیوتراپی زانو در دولت و پاسداران

درد پا، یکی از دردهایی است که شاید تجربه کرده‌اید. در اصل باید گفت که این درد به طور آهسته شروع  می‌شود. جهت درمان درد های مفصلی و انجام فیزیوتراپی مرکز تن آسا تا انتهای مسیر بهبودی در کنار شما خواهد بود.

فیزیوتراپی پا و مچ پا

اگر استرس و درد دارید، ممکن است فکر کنید هیچ کاری نمی توانید انجام دهید جز مصرف مسکن های بدون نسخه. اما این راه شما نیست، ماساژ یک ابزار عالی برای آرامش، تسکین درد، کاهش تنش عضلانی و موارد دیگر است. اگر ساکن شرق تهران هستید ماساژدرمانی در پاسداران و ماسازدرمانی در دولت در کلینیک تن آسا پیشنهاد ماست.

ماساژدرمانی در دولت

یکی از مهم‌ترین مفاصل که نقش بسیار مهمی را در بدن بازی می‌کند، مفصل ران و یا به زبان انگلیسی هیپ نام دارد. در حقیقت، هیپ در هر قسمتی از لگن خاصره قرار دارد که به شکل ساختار حلقوی است. چنان‌چه در اثر شکستگی، ساییدگی و یا موارد دیگر به هیپ آسیب وارد شود، در حرکت و یا توانایی تحمل وزن اثر منفی خود را نشان می‌دهد.

گالری تصاویر تن آسا

جهت بهترین فیزیوتراپی پاسداران و دولت می توانید هم اکنون با شماره 26471993 – 021 تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول

چه زمان به فیزیوتراپی احتیاج داریم؟

همیشه قبل از مراجعه به دکتر فیزیوتراپ از طریق تجویز پزشک متخصص این مورد احتیاج می شود. در بعضی موارد هم بر اثر سانجه و موارد دیگری درد و مشکلات حرکتی دامنه فعالیت ما را کاهش می دهد. در این موارد به فیزیوتراپی احتیاج داریم.

دوره فیزیوتراپی معمولا چند جلسه است؟

بستگی به شدت درد و مشکلات پیش آمده می تواند از 2 جلسه تا بیش از 15 جلسه باشد.

بهترین فیزیوتراپی در پاسداران کدام است؟

فیزیوتراپی های زیادی وجود دارد، ولی فیزیوتراپی تن آسا با داشتن مجوزهای لازم، تجهیزات و وسایل کامل و همچنین فیزیوتراپی دکتر غزاله کلانتری به عنوان بهترین فیزیوتراپی در پاسداران و دولت در سال های گذشته معرفی شده است.

7 پاسخ

  1. خانم دکتر کلانتری واقعا ازشما ممنون خیلی کلینیک حرفه ای دارید

  2. ممنون از خانم دکتر کلانتری عزیز مادرم کمردرد داشتن نمی تونستن راه برن با کار خوب و حرفه ای شما الان خیلی خوبن واقعا ممنونیم از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *