پاسداران-دولت-بین دیباجی و اختیاریه-نبش کوچه معتمدی-عمارت دولت-پلاک ۱۶-واحد ۱۰۲

تن‌آسا، مجموعه‌ای است که تمام خدمات فیزیوتراپی و زیر دسته آن را در فضایی عالی به شکل یک‌جا گردآوری و ارائه می‌دهد. فیزیوتراپی تن‌آسا  به مدیریت فیزیوتراپیست خانم غزاله کلانتری صورت می‌گیرد. خانم کلانتری بر این باور هستند که تن‌آسا برای بیماران خود،  بهترین ابزارها و امکانات فیزیوتراپی را باید محیا کند. ایشون در فیزیوتراپی  از تیم مجربی که عضو انجمن فیزیوتراپی ایران هستند،  استفاده می‌کنند.

تیم دل‌سوزی که هدف آن‌ها درمان بیماران به بهترین نحو ممکن است. این تیم، تمام وقت خود را در اختیار بیماران قرار می‌دهد تا  در کوتاه‌ترین زمان،  درمان و سلامتی خود را به دست آورند. در این فیزیوتراپی پکیج‌های درمانی انواع مختلفی دارد.

این پکیج‌ها شامل: منوال تراپی، تیدلینگ، لیزرتراپی پرتوان، تکارتراپی، شاک ویوتراپی، مگنت تراپی کاپشن تراپی است. لازم به ذکر است، افرادی که در تیم فیزیوتراپی تن‌آسا قرار گرفته‌اند، گواهی‌نامه‌ معتبر درمان‌های دستی و غیره را نیز دریافت کرده‌اند.

تیم فیزیوتراپی تن‌آسا تمام سعی و تلاش خود را به کار می‌برد تا بیماری‌های آرتروز، کمر درد، سیاتیک، تنگی کانال نخاعی و آسیب‌های مغزی و ورزشی به گونه‌ای درمان شود که بیمار نیازی به عمل جراحی و مصرف داروهای شیمیایی و مسکن نداشته باشد و تنها با انجام فیزیوتراپی به وقت و مرتب، درمان  صورت گیرد.